Aktualności

Resolution jako narzędzie stabilności finansowej

Serdecznie zapraszamy na prelekcję Zdzisława Sokala pt. „Resolution jako narzędzie stabilności finansowej”, która odbędzie się w ramach XI edycji Finance Week. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy 10 maja 2017 roku o godz. 12:00 do auli C101 na Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ na spotkanie z polskim ekonomistą, Prezesem Zarządu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego – Zdzisławem Sokalem. 

 

Zapisy na prelekcję dostępne są w zakładce szkolenia.

17 sierpnia 2017 18:20

Balonowy Deszcz Nagród!


Balonowy Deszcz Nagród z firmą BNP PARIBAS SECURITIES SERVICES odbędzie się na patio Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Punktualnie o godzinie 14:30 zrzucimy z najwyższego piętra 1000 balonów. W części z nich zostaną ukryte informacje o nagrodach (m.in. pendrivy, torby, power banki, selfie sticki) wraz z zadaniami. Spośród wszystkich uczestników wydarzenia zostanie wylosowana jedna zwycięska osoba, która otrzyma nagrodę główną.   Już od 14.00 studenci mogą przy stoisku firmy BNP PARIBAS SECURITIES SERVICES zaczerpnąć wielu cennych informacji o procesie rekrutacji. Stand firmy będzie znajdował się na poziomie 1. 

17 sierpnia 2017 18:18

Najlepszy wykładowca

Miło jest nam poinformować, że najlepszym wykładowcom Roku Akademickiego 2015/2016 został Dr Artur Zimny, II miejsce w plebiscycie zajął Dr Maciej Dykto, z kolei III miejsce zajęła Pani Dr Marika Świeszczak.

Zwycięzcom gratulujemy ! :)

17 sierpnia 2017 18:18

Nadchodzące szkolenia!

Santander Universidades jest inicjatywą prowadzoną przez Bank Zachodni WBK. Celem programu jest wspieranie szkolnictwa wyższegobadań naukowych oraz idei przedsiębiorczości. Obecnie należą do niego 43 uczelnie wyższe z największych ośrodków akademickich. Przynależność do programu jest dla polskich uczelni wyznacznikiem prestiżu, a także świadczy o chęci międzynarodowego rozwoju oraz wyróżnienia się w środowisku akademickim pod względem oferowanych możliwości edukacyjnych.

Polskie uczelnie aktywnie korzystają z możliwości jakie daje Santander Univeridades. Biorą udział w programach globalnych organizowanych przez najlepsze światowe uczelnie takie jak Harvard Law School, Uniwersytet Browna, Uniwersytet Kalifornijski, Uniwersytet w Pensylwanii, Uniwersytet Narodowy w Singapurze czy Uniwersytet w Kolonii, realizują programy stypendialne, a także indywidualne programy badawcze z zakresu przedsiębiorczości, rozwoju badań naukowych, szczególnie w zakresie nowych technologii, mobilności studentów oraz pracowników, a także rozwoju networkingu i wymiany wiedzy na ogólnoświatowym poziomie.

 

Holenderska firma Royal Philips to lider w dziedzinie technologii oraz firma 
o bogatym przekroju obszarów prowadzenia działalności. W naszej pracy skupiamy się na poprawie jakości życia ludzi poprzez wprowadzanie znaczących innowacji w dziedzinach opieki medycznej, produktów konsumenckich oraz oświetlenia. Firma Philips jest liderem w zakresie opieki kardiologicznej, domowej opieki medycznej oraz opieki w nagłych przypadkach, a także 
w dziedzinie energooszczędnych i nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych, produktów do golenia i pielęgnacji dla mężczyzn oraz produktów do higieny jamy ustnej. Philips zatrudnia obecnie w Polsce blisko 7 tysięcy pracowników 
w 4 zakładach produkcyjnych oraz organizacji marketingowo-sprzedażowej. Firma należy do największych inwestorów zagranicznych na polskim rynku (około pół miliarda euro zainwestowanych od roku 1991). Jesteśmy jednym 
z największych polskich eksporterów (ok. 900 milionów euro rocznie). Dzięki blisko 90-letniej historii obecności w naszym kraju, marka Philips cieszy się uznaniem klientów, partnerów i współpracowników.

 

Grupa Nordea posiada ponad 11 milionów Klientów. Do ich dyspozycji jest blisko 800 placówek bankowych oraz nowoczesna i bezpieczna bankowość internetowa. Akcje Grupy Nordea są notowane na giełdach w Sztokholmie, Helsinkach i Kopenhadze. W Polsce Grupa Nordea obecna jest od 1999 roku, kiedy to w wyniku kupna Banku Komunalnego powstał Nordea Bank Polska S.A. W 2013 roku Nordea Bank AB ogłosił decyzję o sprzedaży spółek Nordea Bank Polska, Nordea Finance Polska oraz Nordea Polska TUnŻ. Nabywcą został PKO Bank Polski. Przejęcie spółek przez PKO BP nastąpiło 1 kwietnia 2014 r., zaś pełne zakończenie integracji zaplanowano na pierwszą połowę 2015 r. Obecnie Nordea jest reprezentowana w Polsce przez Nordea IT Polska oraz Nordea Operations Centre - podmioty wspierające jej operacyjne funkcjonowanie. 
W sumie daje tu pracę blisko 1000 pracownikom, którzy tworzą rozwiązania 
i realizują usługi, powalające całej Grupie budować trwałe relacje z Klientami.

Misją Grupy Nordea jest stwarzanie możliwości. Nordea pomaga Klientom pomnażać kapitał, dostarczając usługi finansowe i doradcze na najwyższym światowym poziomie. Dzięki temu Klienci Nordea mogą spełniać swoje marzenia. 
O przewadze konkurencyjnej Nordea stanowią ludzie, którzy jako „Jeden zespół Nordea” wspólnie podejmują nowe i coraz ambitniejsze wyzwania. Nordea umożliwia pracownikom zawodowy rozwój i osiąganie satysfakcji z wykonywanej pracy. Zachęca ich do podejmowania nowych inicjatyw i wspiera ich w terminowej realizacji projektów. Ocenia wyniki w uczciwy i przejrzysty sposób.

17 sierpnia 2017 18:17

BNP Paribas Securities Services

BNP Paribas jest wiodącym bankiem w Europie z międzynarodowym zasięgiem. Grupa jest obecna w 75 krajach i zatrudnia ponad 189 tys. pracowników, 
z czego ponad 146 tys. w Europie. Prowadzi działalność w trzech kluczowych obszarach: Rynki Macierzyste (Domestic Markets) i Międzynarodowe Usługi Finansowe (International Financial Services), które są świadczone przez Bankowość Detaliczną i Usługi (Retail Banking & Services) oraz Bankowość Korporacyjna i Instytucjonalna (Corporate & Institutional Banking). Grupa wspiera swoich klientów (indywidualnych, samorządy, przedsiębiorców, MŚP, korporacje oraz instytucje) w realizacji projektów oferując im bogaty wachlarz produktów finansowych, inwestycyjnych i oszczędnościowych oraz ochrony ubezpieczeniowej. W Europie Grupa działa na czterech rynkach macierzystych (Belgia, Francja, Włochy, Luksemburg), jest także liderem w zakresie kredytów konsumenckich (BNP Paribas Personal Finance).

17 sierpnia 2017 16:14
Partnerzy

Główni

Główny Balonowego Deszczu Nagród