Strona główna

IX Edycja Finance Week

 

Właśnie ruszyła IX edycja projektu  Finance Week, organizowanego przez SKN Progress!  Cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów rozpocznie się 11 maja i potrwa aż do piątku 15 maja.


Studenci uczestniczący w szkoleniach na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym i Wydziale Zarządzania poszerzą swoją wiedzę z szeroko pojętych finansów, ekonomii, a także rozwiną swoje umiejętności miękkie, niezwykle cenne na dzisiejszym rynku pracy. Doświadczeni specjaliści zadbają o część merytoryczną, a przy okazji zaprezentują tajniki skutecznych procesów rekrutacyjnych. Tradycją stała się także czwartkowa impreza integracyjna (Finan$ówka), podczas której wybierzemy Wykładowcę Roku. Wszystkim studentom Finance Week daje szansę na wyróżnienie się z tłumu. Chcesz zabłysnąć?- zarejestruj się na www.fw.progress.org.pl i zdobądź cenne umiejętności. 

Czekamy właśnie na Ciebie! Spiesz się - liczba miejsc ograniczona.

 

Finance Week to nie tylko szkolenia, warsztaty oraz impreza. To także prelekcje, na które zapraszamy znane osobistości ze świata biznesu. W ramach tegorocznej edycji  zapraszamy aż na dwie prelekcje z udziałem Pana Prezesa Banku Pocztowego – Szymona Midery oraz  Jaka Smolarka, który specjalnie dla Was przyleci z Londynu !