Marta Banyś

mb
Marta Banyś

1. Ukończony kierunek studiów; rok ukończenia
Finanse i Bankowość; Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw; 2006

2. Funkcja pełniona w Kole

2003 – 2004 Vice Prezes ds. Organizacyjno-Prawnych
2004 – 2005 Vice Prezes ds. Human Resources

3. Ważniejsze projekty z Twoim udziałem.
Brałam większy lub mniejszy udział w prawie wszystkich projektach realizowanych w latach 2003 – 2005. Zajmowaliśmy się wtedy głównie organizowaniem konferencji/wykładów ze znanymi osobami w świecie finansów.

4. W czym pomógł Ci Progress, czego się nauczyłaś?
Nauczyłam się doceniać ludzi o różnych charakterach i ich wkład wnoszony do pracy całego zespołu. To była ciężka szkoła życia ;) Ale opłacało się, obecnie w mojej pracy na co dzień wykorzystuję i pogłębiam tę wiedzę.

5. Twoja ścieżka kariery.
Od 05.2007 pracuję w firmie MicroStrategy (www.microstrategy.pl) w Warszawie. Firma zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem swojego oprogramowania Business Intelligence. Obecnie, oprócz klasycznych narzędzi, proponuje także rozwiązania na urządzenia mobilne (iPhony, iPad itp.).

Zaczynałam na stanowisku Associate Consultant. Pracowałam na wielu projektach, zarówno w Warszawie jak i w innych państwach (Wielka Brytania, Holandia, USA). W 2009 zostałam leaderem 6 osobowego projektu. Obecnie od roku pracuję na stanowisku Technical Leadera. Zarządzam zespołem około 40 konsultantów pracujących na różnych projektach. Wspieram także dział Business Developmentu przeprowadzając prezentacje o naszych obszarach działania dla potencjalnych klientów.

6. Rada dla studentów.
Zawsze bądźcie sobą.
Na dłuszą metę to jedyna strategia.

„Always look on a bright side of life” ;)

7. Czym dla Ciebie był Progress?
Przyjaźnią, zabawą, realizacją siebie, zdobywaniem cennych doświadczeń, niezapomnianą przygodą.