Krzysztof Pióro

 
Krzysztof Pióro

1.Ukończony kierunek studiów; rok ukończenia
Finanse i Bankowość, 2005

2. Funkcja pełniona w Kole
Vice ds. Finansów

3. Ważniejsze projekty z Twoim udziałem.
X Kongres CESSA "Żądza pieniądza - rynek kapitałowy w Polsce",
XI Kongres CESSA "Sukces to takie proste".

4. W czym pomógł Ci Progress, czego się nauczyłeś?
Progress pomógł mi zdobyć doświadczenie w kontaktach z firmami, bankami, dyrektorami,  prezesami itp., które dla mnie początkowo były bardzo trudne i tremujące. Ponadto nieocenione w pracy zawodowej są zdobyte w Progressie umiejętności organizacyjne, podstawy księgowościoraz praktyczne umiejętności finansowe. Progress umożliwia połączenie nauki na studiach ze światem „zawodowym”, zarówno pod względem kontaktów, umiejętności oraz kompetencji, takich jak skuteczne komunikowanie, współpraca w zespole, rozwiązywanie problemów czy działanie pod presją czasu.

6. Twoja ścieżka kariery
W trakcie studiów w 2004 i 2005 roku pracowałem w Fundacji Inkubator jako konsultant ds. projektów europejskich. Pracę tam dostałem dzięki temu, że poznałem Prezesa Zarządu i Dyrektora Fundacji podczas organizowanego przez Progress wykładu.
Po studiach w latach 2005-2007 pracowałem jako Project Manager w firmie szkoleniowej, w której zajmowałem się pozyskiwaniem środków z funduszy europejskich oraz kompleksową realizacją projektów współfinansowanych z UE.
W 2007 roku rozpocząłem pracę jako Kierownik Finansowy w łódzkiej spółce z o.o. (również w branży szkoleniowej), a po kilku miesiącach pracy dostałem propozycję objęcia funkcji Dyrektora Finansowego w innej spółce tej samej grupy kapitałowej, prowadzącej hotele (www.grupamolo.pl). Obecnie jestem również Członkiem Zarządu w Armada Capital sp. z o.o. - spółce dominującej w tej grupie kapitałowej.

6. Rada dla studentów.

Działalność w kołach naukowych, a szczególnie w Progressie ;) umożliwia rozwój osobisty oraz stwarza wiele szans na znalezienie satysfakcjonującej pracy. Dlatego polecam wszystkim studentom dołączenie do zespołu Progressu.

7. Czym dla Ciebie był Progress?
Progress był dla mnie ciekawą przygodą, która miała bardzo istotny wpływ na moje dalsze osiągnięcia zawodowe.