Artur Binkowski

binkowski
Artur Binkowski

2. Ukończony kierunek studiów; rok ukończenia
Finanse i Bankowość, spec.: Zarządzanie finansami przedsiębiorstw i Strategie zarządzania spółkami kapitałowymi, 2003

3. Funkcja pełniona w Kole
Wiceprezes Zarządu

4. Ważniejsze projekty z Twoim udziałem.
Seminaria, prelekcje, warsztaty.
Organizowałem trzy Kongresy:

„E-banking, e-commerce, plastikowy pieniądz”,

„Debiut i rozwój firmy – projekty inwestycyjne”,

„Kreowanie sukcesu - ludzie, innowacje, outsourcing”,
przy czym ostatni pełniąc funkcje w Zarządzie.

5. W czym pomógł Ci Progress, czego się nauczyłeś?
Działalność, a szczególnie zarządzanie taką organizacją jak Progress można porównać do zarządzania firmą. Uczysz się organizować, zarządzać ludźmi, walczyć o pieniądze i wydawać je w ramach budżetu. Masz silną konkurencję - to pobudza aktywność, pomysłowość, innowacyjność. Tworzysz produkty (konferencje, seminaria itp.) i starasz się je sprzedać (studentom). Do tego masz utrudnione zadanie, opierasz się na relacjach koleżeńskich, przyjacielskich, a nie stosunkach z pracownikami - podwładnymi. To prawdziwa szkoła życia, a zebrane doświadczenie procentuje po opuszczeniu murów uczelni.

6. Twoja ścieżka kariery.
Dzięki Progressowi rozpocząłem praktykę, a potem 4 letnią pracę w mBanku. Na początku jako project manager, potem jako lider linii biznesowej ubezpieczeń. Aktualnie jestem wicedyrektorem ds. ubezpieczeń w firmie Euro-net, znanej pod nazwą handlową RTV EURO AGD.

7. Rada dla studentów.
Zrób szybko ITS, uczestnicz w wykładach i ćwiczeniach, które nie są stratą czasu, a pozostały czas wykorzystaj na relaks;) i działalność m in. w takich organizacjach jak Progress. Naprawdę warto!.

8. Czym dla Ciebie był Progress?
PROGRESS zapisał się tłustym drukiem w mojej historii. Ukierunkował na pierwszą pracę, przyniósł cenne doświadczenia, znajomości, przyjaźnie, w tym tę jedną najistotniejszą;)