Gosia Cywińska

 

 

1)      Imię i nazwisko:

Małgorzata Cywińska

 

2)     Kierunek studiów, rok ukończenia:

Economics and Psychology, Uniwersytet Paris 1 Pantheon-Sorbonne, studia magisterskie, 2012; Finanse i Rachunkowość, Uniwersytet Łódzki, studia magisterskie, 2011; Socjologia, Uniwersytet Łódzki, studia licencjackie, 2010

 

3)      Funkcja w kole, lata działalności:

Vice Prezes ds. Human Resources, 2007-2008

 

 

4)      Ważniejsze projekty z Twoim udziałem:

Targi Banków, Finance Week, Konferencje Studenckich Kół Naukowych „Innowacyjność w świecie biznesu”, XII Kongres CESSA „Finanse, informatyka i nowoczesne strategie we współczesnym zarządzaniu” , FORWARD

 

5)      Czym dla Ciebie był Progress, czego się nauczyłeś?

„PROGRESS to nie koło naukowe, PROGRESS to styl życia” – te słowa byłego członka zarządu doskonale opisują moje wspomnienia związane z Progressem. Miałam szczęście dołączyć do ekipy już w pierwszym miesiącu studenckiego życia. Progress nauczył mnie wielu rzeczy, których z pewnością nie zapomnę – koleżeństwa, współpracy, kooperacji, organizacji, ale przede wszystkim świetnej zabawy i realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów.  To wspaniały pierwszy krok w dorosłość.

 

6)      Czym się obecnie zajmujesz? Twoja ścieżka kariery:

Obecnie mieszkam, studiuję i pracuję w Paryżu. Rozpoczęłam studia doktoranckie w Ecole Doctorale d’Economie Pantheon-Sorbonne w zakresie odpowiedzialnego inwestowania (SRI). Pracuję w międzynarodowej agencji zajmującej się analizą i ratingiem przedsiębiorstw z perspektywy SRI oraz doradztwem inwestycyjnym.

 

 

7)      Rada dla studentów:

Studiowanie to najpiękniejszy okres w życiu. Młodość, swoboda i głowa pełna pomysłów. Nie bójcie się realizować swoich marzeń. Powtarzając za Horacym : „Carpe diem” !