Sylwia Bartoli

 

Okres działalności, funkcja pełniona w kole

 

Okres działalności: 10/2011 - 06/2014

 

Do Progressu zapisałam się już na pierwszym roku studiów. Od początku aż do samego końca związana byłam z Magazynem Forward. Przez pierwszy rok działałam jako członek projektu, a później awansowałam na redaktor naczelną. Funkcję redaktor naczelnej pełniłam dwukrotnie – przy numerze 12 i 13 magazynu. Dodatkowo również pomagałam przy rekrutacji do koła, wspierałam także działania promocyjne projektów PAC i Finance Week.

 

Dlaczego warto być w Progressie?

 

Progress daje przede wszystkim możliwość spróbowania swoich sił w pracy projektowej. Dzięki szerokiej gamie projektów realizowanych corocznie, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz zawodowej wartości dodanej, warto również wspomnieć o wspaniałych ludziach tworzących koło. To właśnie dzięki nim można rozwinąć skrzydła i realizować wielkie cele. Oraz poznać przyjaciół na długie lata :)

 

Obecne stanowisko zawodowe

 

Aktualnie jestem w trakcie studiów magisterskich z finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Dodatkowo pomagam przy realizowaniu projektu w firmie prywatnej. Jeszcze w trakcie studiów licencjackich miałam również przyjemność odbywać praktyki w EY.

 

Rada dla studentów

 

Nie bójcie się podejmować nowych wyzwań. Warto wierzyć w siebie i w swoje umiejętności. Studiowanie to czas na eksperymenty, poznawanie nowych ludzi, pierwsze kroki w karierze zawodowej. Uczestnictwo w kole naukowym na pewno zaprocentuje w przyszłości.