Magdalena Greta

 

m

Magdalena Greta

1. Ukończony kierunek studiów; rok ukończenia
Finanse i Bankowość 2008

2. Funkcja pełniona w Kole
HR 2006-2007,
Prezes Zarządu 2007-2008

3. Ważniejsze projekty z Twoim udziałem.
Dzień Dziecka w Afryce, Targi Banków (głównie I i II edycja), Finance Week (głównie II edycja), XII Kongres Cessy, Forward, Sztuka Doradzania i inne równie ważne ale mniejsze ;)

4. W czym pomógł Ci Progress, czego się nauczyłaś?
Progress nauczył mnie samodzielności, asertywności. Dał mi mnóstwo wiary w siebie, a także wiary w ludzi i w to, że wspólnymi siłami i ciężką pracą można wiele osiągnąć. Nie ma to jak satysfakcja ze zrealizowanego projektu ;)

5. Twoja ścieżka kariery.
Też bym chciała ją znać ;P

6. Rada dla studentów.
Jeśli chcecie żeby Wasze życie studenckie nie polegało na balowaniu od sesji do sesji i chcecie mieć wpływ na to, co dzieje się na Waszej uczelni to koniecznie zapiszcie się już na I roku do koła naukowego i koniecznie bierzcie udział w wymianach studenckich. Dzięki temu zdobędziecie doświadczenie w organizacji projektów, poznacie osoby z całego świata i nauczycie się żyć z ludźmi z różnych kultur. Dodatkowo zyskacie przyjaciół, których zawsze można odwiedzić i przy okazji zwiedzić nowy kraj lub nawet kontynent ;P Poza tym bądźcie sobą i pamiętajcie, że wszystko można zawsze obrócić w dobrą zabawę ;)

7. Czym dla Ciebie był Progress?
Niezapomnianą przygodą, o której zawsze będę myśleć z ogromną radością. Tutaj poznałam wspaniałych ludzi, którzy pokazali mi właściwą drogę i mam nadzieję, że będą moimi przyjaciółmi do końca życia. Oprócz świetnych imprez i wyjazdów Progress był dla mnie szkołą życia, czymś, bez czego nie wyobrażam sobie moich studiów.