Udostępnij

Masz już dość siedzenia w domu? Ruszaj w przygodę (online) w Audit OdyssEY!

Po miesiącach przebywania głównie w domu jesteś spragniony podróży i przygód? Wybierz się w świat fascynujących historii, ciekawych wyzwań i zakątki, których jeszcze nie znasz. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Audit OdyssEY – w tym roku w nowej i 100prc. online’owej formule. Sprawdź, czy audyt w EY to Twoja bajka.

Naszą podróż rozpoczynamy już 1 marca, ale decyzję o tym, czy do nas dołączasz możesz podjąć do 14 kwietnia. Chcesz zabrać ze sobą znajomych lub przyjaciół? Świetnie! Stwórzcie razem 2-4 osobową drużynę i zarejestrujcie się wspólnie. Niezależnie od tego czy samodzielnie czy w zespole, na początek wskazówka – warto przypomnieć sobie podstawy rachunkowości i zapoznać się ze sprawozdawczością finansową spółek. Biletem do dalszych etapów będzie bowiem rozwiązanie testu. Najlepsi przeniosą się dzięki temu w świat absolutnie fascynujących historii biznesowych, w którym na własnej skórze poznają tajniki najważniejszych procesów w przedsiębiorstwach z różnych branż. Jeśli do tej pory podróż była samotna – przyszedł czas na zawarcie znajomości. 

Twoja drużyna w maju zmierzy się z konkretnymi projektami i będzie musiała wcielić się w rolę audytorów. Jeśli dobrze Wam pójdzie, lotem błyskawicy znajdziecie się już w finale. Tu staniecie w szranki z innymi drużynami podobnymi do Waszej. To będzie dzień pełen atrakcji, w którym będziecie musieli pokazać, jak poradzicie sobie w pracy z klientem, czy uda Wam się zdobyć najważniejsze informacje, których potrzebujecie i poznać rynek, na którym działa spółka. 

A jak smakować będzie zwycięstwo? Ci, którzy dojadą do końca jako pierwsi, będą mogli dłużej zostać w świecie audytu – EY oferuje ofertę kariery dla członków zespołów znajdujących się na podium. Dla relaksu po męczącej podróży zaproponuj też szkolenia z programu ACCA Proffesional od EY Academy of Business, a dodatkowo Wasz zespół otrzyma 20 tys. zł. Ci, którzy zameldują się jako drudzy otrzymają z kolei 10 tys. i zestaw gadżetów. Trzeci na mecie zespół również otrzyma gadżety z limitowanej edycji i Apple Watch 6, które mogą się okazać przydatne przy kolejnych wojażach.

Po szczegóły dotyczące warunków udziału w Audit OddysEY zapraszamy na stronę: Audit OdyssEY . Mamy nadzieję, że widzimy się na trasie❗

Inne wpisy

Bez kategorii

FPCON

FPCON to konferencja z przedstawicielami świata biznesu, nauki i instytucji finansowych. Celem projektu jest zapoznanie studentów z tematyką wychodzącą poza ramy studiów, w praktyczny i przystępny sposób.

aktualnosci

Forward 31

Drodzy Czytelnicy! To już dziś! Premiera 31 wydania Magazynu Forward! Zapraszamy do lektury mając nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.