Udostępnij

Trwa największa rekrutacja na praktyki w #Deloitte

Rekrutacja w Deloitte

Należysz do generacji wpływu. Twoja postawa oddziałuje na współczesny i przyszły świat. Chcesz, aby Twoje decyzje przynosiły realne efekty, bądź częścią zespołu Deloitte w działach: Audytu, Doradztwa Podatkowego i Finansowego, Konsultingu, Zarządzania Ryzykiem i zespołach Technologicznych. W Deloitte tworzymy nową, lepszą rzeczywistość. Działaj i buduj z nami biznes oparty na wartościach.

Dołącz do #ImpactGeneration na www.kariera.deloitte.pl

Jednocześnie zapraszam Was do rozważenia ofert praktyk oraz pracy w Łodzi:

Dzień otwarty Discover Deloitte

Zapraszamy  na dni otwarte Discover Deloitte – 25.03 godz. 16:00 – 18:00

Wydarzenie składa się z dwóch części, w pierwszej dowiecie się  co do powiedzenia o rozwoju, wpływie i pracy w zespole mają pracownicy Deloitte, odbędzie się także quiz z nagrodami. W drugiej części,  w ramach pokoi tematycznych,  poznacie szczegółową ofertę praktyk i etapy rekrutacji. Dowiecie się czego spodziewać się na praktykach w wybranym dziale, usłyszycie o projektach, jakie realizują praktykanci i doświadczeniu, jakie daje praca w Deloitte. Będzie także sesja Q&A.

Zapisy: Discover Deloitte

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/288648935989096

Inne wpisy

Bez kategorii

FPCON

FPCON to konferencja z przedstawicielami świata biznesu, nauki i instytucji finansowych. Celem projektu jest zapoznanie studentów z tematyką wychodzącą poza ramy studiów, w praktyczny i przystępny sposób.

aktualnosci

Forward 31

Drodzy Czytelnicy! To już dziś! Premiera 31 wydania Magazynu Forward! Zapraszamy do lektury mając nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.