Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Ahead of its time. Nowe oblicze pracy w branży doradczej to jedyna merytoryczna konferencja dla studentów, która łączy dwa spojrzenia na rozwój branży doradczej – eksperckie i studenckie.

O konferencji

Coraz szybsze wdrażanie innowacji, w tym nowych produktów i usług, usprawnień procesów biznesowych i funkcjonowania organizacji to nasza inspiracja do zorganizowania konferencji Ahead of its time. Nowe oblicze pracy w branży doradczej. Rozwój nowych technologii, które mają wpływ na to, jak wygląda i będzie wyglądać praca konsultantów w przyszłości to główny obszar, który chcemy przeanalizować właśnie podczas ekspercko-studenckiego spotkania na najwyższym poziomie merytorycznym.

Celem konferencji jest wspólna dyskusja na temat zmian związanych z rozwojem technologii zarówno z perspektywy konsultanta, jak i jego klienta. Z pewnością nie zabraknie takich tematów, jak sztuczna inteligencja czy rozszerzona rzeczywistość. W planie konferencji znajdują się blok prelekcji eksperckich, wystąpienia studentów oraz łączący obie grupy panel dyskusyjny.

Plan merytoryczny konferencji i nazwiska prelegentów zostaną opublikowane wkrótce.

O uczestnikach

Do wzięcia udziału w konferencji zapraszamy studentów i absolwentów (do roku po zakończeniu studiów) zainteresowanych rozwojem w branży audytorsko-doradczej z kierunków ekonomicznych, finansowych, prawniczych, IT i pokrewnych.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

  • dowiesz się jak będzie wyglądała praca konsultantów przyszłości,
  • poznasz tajniki innowacyjnych projektów w branży doradczej,
  • sprawdzisz, w jakich obszarach w branży doradczej możesz się
    rozwijać,
  • spotkasz ekspertów, którzy opowiedzą o tym, jak rozwijamy nowe
    technologie w KPMG.

Kiedy?

10 maja 2019 r.

Gdzie?

 Warszawa.

Inne wpisy

Bez kategorii

Progress with Nordea

Nudzi Cię zwykłe studiowanie i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej od specjalistów? Mamy coś dla Ciebie❗ Studenckie Koło Naukowe Progress wraz z firmą Nordea stworzyło

Sukces naszego następnego projektu!

Emocje po Grze Miejskiej ŁódźYouFind? już opadły! Bawiliśmy się fantastycznie! Za nami mnóstwo rozwiązanych zagadek, nowo poznanych miejsc w Łodzi i dużo wspomnień! Naszą przygodę