Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

ŁódźYouFind jest to gra miejska, która ma na celu przybliżenie studentom historii miasta Łodzi oraz postaci z nią związanych. Dostarcza również wiedzy finansowej np. skąd pozyskać fundusze na start własnej działalności.

Cała fabuła planowanej zabawy związana jest z historią miasta, które swój obecny rozmiar w dużej mierze zawdzięcza powstaniu w XIX wieku osad przemysłowych w jego granicach. Decyzja rządu przyczyniała się do rozkwitu Łodzi, a budynki pofabryczne po dziś są świadectwem dawnych wielkich przemysłowców i ich przedsiębiorczości.

Uczestnicy zabawy, zwani inwestorami, wczują się w rolę jednego z wizjonerów z tamtego okresu i poprzez poruszanie się między wyznaczonymi obiektami w mieście wykonują zadania, za które otrzymują materiały potrzebne do wybudowania i otworzenia własnej fabryki.

Gra umożliwia rozwój poprzez zaangażowanie uczestników wysiłek umysłowy związany ze stawianymi przed nimi łamigłówkami oraz wspólne działanie zespołowe. Gra miejska pełni również funkcję edukacyjną, poznawczą i integralną. Pobudza w zawodnikach zdrowego ducha walki, ale przede wszystkim umożliwia spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi.

Wydarzenie odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku. Start o godzinie 10:00 z Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Zbierz 3-osobową drużynę i aplikuj do 20 kwietnia 2019 roku na stronie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexwEYAcA0msbkukpjgafeW-IIo-DcAWY8Dl7sNE_AhyeGUAw/viewform

Inne wpisy

Bez kategorii

Progress with Nordea

Nudzi Cię zwykłe studiowanie i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej od specjalistów? Mamy coś dla Ciebie❗ Studenckie Koło Naukowe Progress wraz z firmą Nordea stworzyło

Sukces naszego następnego projektu!

Emocje po Grze Miejskiej ŁódźYouFind? już opadły! Bawiliśmy się fantastycznie! Za nami mnóstwo rozwiązanych zagadek, nowo poznanych miejsc w Łodzi i dużo wspomnień! Naszą przygodę