Lista członków SKN Progress 2023/2024

Julia Bartosiak

Studentka kierunku Rachunkowość i Zarządzanie Finansami. Pracuję jako analityk, a niekiedy wcielam się w rolę szkoleniowca. Pełnię także rolę opiekuna jednego z głównych projektów, gdzie mam możliwość rozwijać się w kierunku zarządzania projektami oraz zespołem. Pomiędzy pracą a zajęciami staram się angażować w uniwersyteckie inicjatywy i wolontariat. W wolnych chwilach czytam polskie kryminały i tańczę salsę.

Julia Bursiak

Studentka II roku na kierunku International Marketing na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych. Interesuje mnie taniec, języki obce oraz rozwój osobisty.

Sebastian Buszka

Student I roku na kierunku Finanse i Rachunkowość. Wolontariusz w fundacji ,,Mam Marzenie''. Na codzień interesuje się rozwojem osobistym, inwestycjami, sportami siłowymi oraz modą współczesną.

Patryk Ciszewski

Marcelina Czekaj

Studentka II roku International Marketing na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych. Wiceprezeska ds. Marketingu i PR 23/24. ​Cierpi na syndrom zbyt wielu hobby, ale najwięcej czasu spędza na pisaniu, czytaniu oraz graniu w Simsy

Patrycja Dmoch

Studentka I roku Finansów i Rachunkowości. Zainteresowana polityką, finansami publicznymi i prawem państwowym. W wolnym czasie stawiam na samorozwój, więc uczestniczę w webinariach z samodoskonalenia, czytam książki psychologiczne oraz książki o rozwoju osobistym, a także podróżuję po świecie - poszerzając tym swoje horyzonty i kontakty międzynarodowe.

Krzysztof Dobrowolski

Student II roku Ekonomii. Interesuje się światową gospodarką, ogląda (za) dużo filmów oraz maniakalnie słucha Beatlesów i The Smiths.

Michał Dróżka

Student I roku II stopnia Inwestycji i Nieruchomości, absolwent Finansów i Rachunkowości. Przewodniczący SF BCC Region Łódź. Członek WRSS i URSS. Prezes SKN Progress 21/22, Wiceprezes ds. Finansów 22/23. Koordynator KOMPAS 4, Gwiazdki z Alumnami 2022, Wyjazdu Integracyjnego 2019. Ambasador EY 20/21.

Arailym Duiseken

First year student of Economics. I am keen on meeting people, hence I possess the ability to compromise and teamwork. Additionally, I love with passion to provide assistance to animals, I always pet them if I see them on the street! This student life so awesome, thus I am curious to take part in various events and projects.

Błażej Głowacki

Student III roku Socjologii. Interesuje się kwestiami związanymi z Internetem Rzeczy, sztuczną inteligencją oraz digitalizacją źródeł analogowych. Z zamiłowania historyk, regionalista.

Tymon Górecki

Student III roku na kierunku Inwestycje i Nieruchomości. Ekstrawertyk rozgadany zazwyczaj na tematy inwestycji kapitałowych, budżetu domowego i analizy danych.

Kinga Gradzik

Studentka I roku na kierunku Finanse i Rachunkowość. Podróżowanie traktuję jako ważną część mojego życia. Preferuje spędzanie czasu w aktywny i kreatywny sposób. Ze mną nigdy się nie nudzisz!

Michał Guziak

Nikoletta Halik

Studentka II roku Finansów i Rachunkowości. Redaktorka naczelna 33. edycji Magazynu Forward.

Julianna Haziak

Studentka I roku II stopnia Rachunkowości i Zarządzania Finansami na Wydziale Zarządzania. Koordynatorka KOMPAS VI oraz Akademii Młodych Finansistów 23/24. Interesuję się socjalizacją ekonomiczną i antropologią medyczną.

Maja Hybała

Studentka III roku Ekonometrii i analityki danych, koordynatorka PomagaMY - PROGRESSowe inicjatywy. Kocha tańczyć i podróżować.

Aleksandra Jałbrzykowska

Studentka III roku Finansów i Rachunkowości. Redaktorka naczelna 32. edycji Magazynu Forward. Często angażuję się w wolontariat. Uzależniona od sportu i karaoke. Nie ma to jak czarne poczucie humoru i dobre towarzystwo. Psychologia, chill i teatr #BFFPati #herbaciara

Katarzyna Janas

Studentka I roku Logistyki.

Anita Janiak

Studentka I roku Ekonomii, członkini AIESEC. Interesuję się astronomią.

Julia Janiszewska

Filip Kabaciński

Maria Kędzierska

Studentka III roku Bankowości i Finansów Cyfrowych. Koordynatorka Finance Week XVI. Asystentka ds. PR 23/24.

Julia Kogut

Studentka I roku Ekonometrii i Analityki Danych. W wolnej chwili poszerzam wiedzę na temat analizy danych oraz szydełkuję.

Amadeusz Kołaczyński

Student II roku Finansów i Rachunkowości, Wiceprezes ds. HR 23/24.​ Lubię grać w Teamfight Tactics krzycząc: "Shurimo! Twój cesarz powrócił."

Agata Kuźma

Studentka I roku Finanse i Rachunkowość. Zainteresowana muzyką, sportem, matematyką. W wolnym czasie uwielbiam grać z przyjaciółmi w zespole i tworzyć własną muzykę.

Patrycja Kwiatkowska

Studentka I roku II stopnia Finansów i Biznesu Międzynarodowego, koordynatorka PomagaMY - PROGRESSowe inicjatywy 23/24.

Piotr Laudan

Student II stopnia Zarządzania na WZ, absolwent Bankowości i Finansów Cyfrowych na EkSocu, redaktor naczelny #30 wydania Magazynu Forward, koordynator FPCON II.

Anna Lebioda

Studentka II roku Finansów i Rachunkowości.

Patrycja Legendź

Natalia Leonarczyk

Studentka II roku Finansów i Rachunkowości. Koordynatorka Eko Eksoc 23/24. Wciąż poszukuje swojego hobby. Próbowała tańca ludowego, gry na gitarze i śpiewu w chórze. Najczęściej jednak czyta literaturę piękną, gra w karty oraz amatorsko parzy kawę. Igła!

Julia Leszczyńska

Wiktoria Lewandowska

Małgorzata Machowska

Studentka I roku Finansów i Rachunkowości. Swój wolny czas spędzam aktywnie np. tańcząc, jeżdżąc na rowerze rolkach czy po prostu spacerze.

Agnieszka Najder

Studentka II roku Finansów i Rachunkowości.​ Interesuje się historią, literaturą, geografią społeczno-ekonomiczną oraz sztuką. Rysuje, śpiewa, potrafi ok. 20 tańców, przy czym każdego po trochu i żadnego porządnie.

Joanna Najder

Studentka II roku Finansów i Rachunkowości. Koordynatorka PAC XIV.​ Interesuje się genealogią własnej rodziny, tańcem oraz podróżowaniem na studencką kieszeń. Wolny czas spędza czytając oraz odkrywając rowerem nieznane zakamarki podłódzkich wsi.

Adrian Niewiadomski

Student III roku Ekonomii, Wiceprezes ds. Organizacyjno-Prawnych 23/24. Koordynator EKO EkSoc 22/23, SKF 22/23, FPCON I. Członek WRSS i URSS, Ambasador Ministerstwa Finansów 22/23 i 23/24. Zainteresowany polityką, finansami publicznymi, makroekonomią i ekonomią behawioralną.

Gabriela Nowaczyk

Studentka I roku Finansów i Rachunkowości. W wolnych chwilach czytam książki kryminalne oraz poszerzam swoje umiejętności w nauce języków obcych.

Wiktoria Nowakowska

Studentka III roku Ekonomii, Koordynatorka EKO EkSoc 23/24 oraz Hello EkSoc 2023.

Dawid Opalski

Student III roku Ekonomii, Koordynator Dnia Integracyjnego 2023, ambasador Ministerstwa Finansów 23/24.

Julia Pawlata

Studentka III roku Ekonomii, Prezes SKN Progress 23/24. Koordynatorka PAC XIII, FPCON I. Członkini WRSS, Ambasadorka PwC 23/24, Ambasadorka ABB 22/23.​ W kole najbardziej lubi Wiceprezesa ds. HR.

Kamila Pruk

Studentka II roku Finansów i Biznesu Międzynarodowego. Przewodnicząca WRSS. Koordynatorka FPCON II. Ambasadorka EY 23/24. Kocham taniec i muzykę i robię to wtedy, gdy nie biegam po CRW i Wydziale. Jestem dręczycielem fotowoltaicznym, także strzeżcie się mnie.

Paweł Ratka

Student III roku Ekonomii. Sekretarz WRSS. Ambasador AICPA & CIMA 23/24. Aktywista i społecznik. Najbardziej lubiana osoba w kole. Interesuje się sportem, polityką, ekonomią i finansami. Mistrz tenisa ziemnego. #iconic

Uladzimir Siamizhon

Student II roku Finansów i Rachunowości. Zastępca przewodniczącej WRSS. Gram na gitarze i komórkach nerwowych Zarządu.

Miłosz Simiński

Student III roku Bankowości i Finansów Cyfrowych. Wiceprezes ds. finansów. Koordynator SKF 22/23.

Hanna Słodki

Kacper Szczepanowski

Student III roku Finansów i Rachunkowości, koordynator Dnia Integracyjnego, koordynator AMF 23/24.

Piotr Szkudlarek

Student III roku Finansów i Rachunkowości.

Aleksandra Szymańska

Studentka III roku Finanse i biznes międzynarodowy, Przyszła instruktorka fitness, wolontariuszka w domu dziecka, aktywny wychowawca kolonijny. Uzależniona od seriali kryminalnych, kochająca aktywność, z niestwierdzoną lecz ewidetnie widoczną nadpobudliwością. Miłośniczka łażenia po górach i podróżowania gdzie się da.

Weronika Świderek

Studentka III roku Ekonomii. Koordynatorka Finance Week XVI. Redaktorka Naczelna Magazynu Forward #33.

Aimurat Urazubematov

Student I roku Finansów i rachunkowości. Trenuję boks, kilka lat temu trenowałem siatkówkę. Lubię czytać klasykę rosyjską, oglądać filmy i uczyć się języków 🙂

Patrycja Walecka

Studentka III roku Finansów i Rachunkowości. Koordynatorka KOMPAS VII. Uzależniona od herbaty, Twittera i randomowych ciekawostek historycznych. #BFFOli #herbaciara

Weronika Werbicka

Studentka III roku Finansów i Rachunkowości. Koordynatorka KOMPAS VII, koordynatorka EKO EkSoc 22/23. Członkini WRSS.

Tomasz Wieczorek

Student I roku studiów II stopnia na kierunku Rachunkowość i Zarządzanie Finansami. Interesuje się inwestycjami kapitałowymi oraz finansami behawioralnymi.

Michał Witkowski

Student II roku studiów magisterkisch na kierunku Finanse i rachunkowość. Koordynator Hello Eksoc 2023. Lubiący w w wolnej chwili obejrzeć na YouTube materiały z dziedzin: ekonomii, gospodarki, psychologii, filozofii.

Marcel Wodejko

Student I roku Ekonomii I stopnia. Pasjonat sportów walki głównie Brazylijskiego jiu-jitsu

Konrad Zimorski

Student III roku Finansów i Rachunkowości. Koordynator PwŚ 7, koordynator PAC XIV.​ RewizorGT, Infor SunSystems, MRI, EZD, SAP, enova365, MERN, MongoDB, PL/SQL i Blender3D a w wolnej chwili historia, sci-fi oraz narzekanie na filmy DC.

Martyna Kowalska