Ogólnopolski Konkurs z rachunkowości Progress Accounting Competition

 

Głównym założeniem projektu jest pobudzenie i rozwijanie wśród młodych ludzi zainteresowań problematyką współczesnej rachunkowości oraz popularyzacja zawodów związanych z tą dziedziną.

Progress Accounting Competition to konkurs drużynowy składający się z kilku etapów elektronicznych, gdzie zapisane drużyny rozwiązują zadania online. Każdego roku w marcu 10 najlepszych drużyn spotyka się na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym aby rywalizować o pierwsze miejsce w PAC. Finaliści mają za zadanie rozwiązać case study, które przygotowują nasi partnerzy. Finał konkursu jest również okazją do zacieśnienia więzi z kołami naukowymi z całej Polski, z którymi współpracujemy przy promocji i rozwoju wydarzenia. Każda kolejna edycja konkursu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, czego dowodem są setki trzyosobowych drużyn z całej Polski – m.in. z Łodzi, Warszawy, Katowic czy Poznania, które brały udział w konkursie.

W tym roku akademickim Progress Accounting Competition gościł już po raz 13 na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym. Nowa edycja to nowi ludzie, którzy chcą uzyskać ten zaszczytny tytułu oraz drużyny, które brały już udział w latach poprzednich. Każda drużyna ma tylko jeden cel wygrać i móc cieszyć się tytułem mistrza PAC! 

Konkurs jest skierowany do studentów wszystkich uczelni z Polski, którzy wykazują się ambicją, kreatywnością i chęcią osiągnięcia wymarzonej kariery oraz znalezienia odpowiedniej pracy. Na laureatów konkursu czeka otwarta ścieżka do kariery, o której być może marzyliście. Konkurs ten to nie tylko sprawdzenie swoich umiejętności w dziedzinie rachunkowości to także możliwość kontaktu ze światem biznesu, znajomości na całe życie oraz niezapomniane chwile w progach naszej uczelni wyższej.

Do końca rejestracji:

 Kręcą Cię liczby i czujesz mięte do rachunkowości?

A może masz ochotę po rywalizować z innymi i zgarnąć interesujące nagrody?
Nie czekaj z rejestracją!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Koordynatorzy XIII edycji projektu PAC

pacfoto

JULIA PAWLATA

KoordynatorKA projektu

IMG_20221004_140856

marina pukas

koordynatorKA projektu