Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

KOMPAS

czyli
Konferencja O Metodach Pamięciowych i Aspektach Samodoskonalenia

Jest to wydarzenie, które łączy ze sobą środowisko studenckie, coachów, mentorów i maturzystów. Każdy uczestnik może liczyć na zdobycie profesjonalnej wiedzy na temat rozwoju i marki osobistej. Inicjatywa SKN Progress “KOMPAS” zrodziła się z myślą o młodych ludziach na rynku pracy. Naszą misją jest pokazanie, jak ważne są umiejętności miękkie oraz odpowiednie przygotowanie do budowania swojej kariery i własnego wizerunku. A to wszystko w formie luźnych wykładów i pogadanek o istotnych kwestiach. Tegoroczna edycja odbędzie się 24-25 listopada 2021 roku. W tym roku prelekcje poprowadzą: Karolina Lewandowska – Na webinarze dowiesz się czym jest coaching a czym nie jest, jak wygląda proces coachingu w organizacji, poznasz wybrane narzędzia i metody coachingowe, które będziesz mógł samodzielnie zastosować zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, Paweł Drużek – opowie nam o roli kompetencji miękkich w sukcesie sportowym oraz Gabriela Golińska i Julia Gromaszek – Będzie to webinar, który przygotuje Cię do przejścia przez pełen proces rekrutacyjny (online!) – od przygotowania pierwszego CV po rozmowę z przyszłym managerem! Nie może Ciebie zabraknąć! Wybierz z nami właściwą drogę. Wybierz drogę rozwoju osobistego! 

Zapraszamy!

 Coach, coach kryzysowy, trener metody Points of You ™, specjalista HR, lider projektów HR, koordynator programu coachingu wewnętrznego w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o.
Specjalizuje się w coachingu biznesowym oraz coachingu kryzysowym w organizacjach, szeroko pojętym rozwoju osobistym oraz zarządzaniu projektami HR. Coachingowo pracuje głównie z osobami w trakcie zmiany zawodowej oraz przygotowującymi się do nowej roli zawodowej, jak również z osobami mierzącymi się z syndromem wypalenia zawodowego.
Prywatnie miłośniczka Polskich Tatr oraz mama pięcioletniej energicznej i inspirującej Dziewczynki.

Paweł Drużek

Trener mentalny, psycholog sportu, mówca motywacyjny, pasjonat sportów zespołowych i filmów oglądanych w kinie i aktywnego wypoczynku.
Autor własnego programu treningu mentalnego dla sportowców i trenerów ” Wytrenuj mentalność zwycięzcy”.
Jego mottem życiowym jest: “Rób swoje”.

Gabriela Golińska oraz Julia Gromaszek

Gabriela i Julia pracują w EY Careers. Dobrze wiedzą  na co zwrócić uwagę podczas tworzenia swojego CV – co powinno się tam znaleźć, jakich błędów nie popełniać, jak zadbać o swój wizerunek online oraz czego możesz się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej online, jak się przygotować i jakie pytania możesz usłyszeć

Koordynatorzy VI edycji projektu KOMPAS

Nikola latała

Koordynator projektu

Julianna Haziak

koordynator projektu