Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

KOMPAS

czyli
Konferencja O Metodach Pamięciowych i Aspektach Samodoskonalenia

Jest to wydarzenie, które łączy ze sobą środowisko studenckie, coachów, mentorów i maturzystów. Każdy uczestnik może liczyć na zdobycie profesjonalnej wiedzy na temat rozwoju i marki osobistej. Inicjatywa SKN Progress “KOMPAS” zrodziła się z myślą o młodych ludziach na rynku pracy. Naszą misją jest pokazanie, jak ważne są umiejętności miękkie oraz odpowiednie przygotowanie do budowania swojej kariery i własnego wizerunku. A to wszystko w formie luźnych wykładów i pogadanek o istotnych kwestiach. Tegoroczna edycja odbędzie się 8 grudnia 2020 roku. W tym roku prelekcje poprowadzą: Grzegorz Kobuszewski: “TAJEMNICE MOTYWACJI I WYSOKIEJ EFEKTYWNOŚCI OSOBISTEJ, czyli co powinieneś wiedzieć, żeby wziąć się do roboty i nie marnować czasu w czasach pandemii?”, Andrzej Tomicki: “RZECZYWISTOSC NIE ISTNIEJE – rzecz o potędze naszego umysłu”  oraz Lena Wachowiak: “Z VADEMECUM MÓWCY PUBLICZNEGO, czyli jak sprawić, by słuchano naszych wystąpień?”. Nie może Ciebie zabraknąć! Wybierz z nami właściwą drogę. Wybierz drogę rozwoju osobistego! 

Zapraszamy!

przedsiębiorca, pisarz, podróżnik, mówca motywacyjny i Youtuber.
W poszukiwaniu prawdy o życiu dotarł na Pustynię, przemierzył Polskę pontonem; skakał ze spadochronem, nie jadł przez 20 dni, biegał po górach i zmienił w życiu wszystko. Porzucił nałogi, zbędne kilogramy, transformował przyzwyczajenia i… spełnił marzenia: wydając książki, mieszkając w najpiękniejszych rejonach świata, zarabiając na swojej pasji i pomagając tysiącom osób.
Jego nagrania na Youtube przekroczyły 5,5 mln wyświetleń.

Lena Wachowiak

trener biznesu i kompetencji miękkich, szkoleniowiec, trener wystąpień publicznych i autoprezentacji, mentor w obszarze przemawiania.
Autorka programu „Wielcy mówią” na kanale YouTube z udziałem osobistości ze świata nauki, kultury, biznesu, mediów, sztuki. Współautorka książki : „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat”.
Kierownik studiów podyplomowych „Wystąpienia Publiczne” w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.
Zakochana w słowie mówionym i pisanym, niestrudzona poszukiwaczka adekwatnych form wyrazu dla istotnych treści. Entuzjastka działania i tworzenia wartości oraz dzielenia się nią z innymi. Nieustannie się rozwija uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach doskonalących, swoje umiejętności improwizacji teatralnej w języku angielskim szlifowała pod okiem Katarzyny Chmary z Improvart. Miłośniczka rozwoju, mądrej edukacji, spacerów w ciszy, tańca i psów.

Grzegorz Kobuszewski

inżynier, szkoleniowiec oraz twórca portalu efektywnyrozwoj.pl. Swojego bloga dedykuje osobom, które chcą być lepsze każdego dnia.
Grzegorz pomaga w rozwijaniu kompetencji interpersonalnych i zawodowych. Prowadzi też mentoringi dla przedsiębiorców oraz szkolenia indywidualne. Uważa, że dzięki rozwijaniu kompetencji pojedynczych osób, wszyscy na tym korzystamy, i że świat staje się lepszym miejscem do życia dla nas wszystkich.

Koordynatorzy tegorocznej edycji projektu KOMPAS

Gieras_Dominika

Dominika gieras

Koordynator projektu

Dróżka_Michał

Michał dróżka

koordynator projektu