KOMPAS

czyli

Konferencja O Metodach Pamięciowych i Aspektach Samodoskonalenia

Inicjatywa organizacji projektu ”KOMPAS” zrodziła się z myślą o młodych ludziach na rynku pracy. Główną misją naszego projektu jest wskazanie, jak ważne jest rozwijanie umiejętności miękkich oraz odpowiednie przygotowanie do budowania kariery i własnego wizerunku. Wydarzenie to łączy ze sobą środowisko studenckie, coachów, mentorów oraz uczniów szkół średnich. Każdy uczestnik może liczyć na zdobycie wiedzy na temat rozwoju i marki osobistej od profesjonalistów. Mimo, iż każdy może utożsamiać rozwój osobisty z czymś innym, to zapewniamy Was, że podczas prelekcji znajdziecie dla siebie interesujące treści. 

 

Tegoroczna VI edycja odbyła się hybrydowo 22 i 23 listopada 2022 roku. 

Na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego gościć będą: Michał Okrasa, Izabela Pawlak, Magdalena Kuśmierska oraz Bartłomiej Kurzyk. Spotkamy się również na platformie MS Teams z Grzegorzem Kobuszewskim. 

 

Prelegenci opowiedzą nam:

– czym właściwie jest cel i dzięki jakim metodom go osiągniemy,

– czym jest motywacja i dlaczego jest tak ważna,

– czym jest sukces, jak go osiągnąć, co nam da przewagę na rynku pracy i w życiu osobistym,

– w jaki sposób zorganizować własną pracę i jaki jest wpływ umiejętności miękkich na komfort pracy,

– czym jest osobisty system zarządzania wiedzą i w jaki sposób efektywnie zarządzać swoimi notatkami.

Nie może Was zabraknąć!

Wybierz z nami właściwą drogę.

Wybierz drogę rozwoju osobistego!

➡️ FORMULARZ ⬅️

315494517_482626483931338_7000227885808453839_n

Doradca zawodowy, antropolog kultury, certyfikowany coach, moderator metody Design Thinking, Trener Biznesu – absolwent Akademii SET z siedemnastoletnim doświadczeniem w projektowaniu i prowadzeniu warsztatów i szkoleń oraz pracy “jeden na jeden”. 

Skupiony zarówno na osiąganiu celu jak również na drodze, która do niego prowadzi. 

 

W życiu prywatnym i zawodowym charakteryzuje się uważnością i dbałością o relacje międzyludzkie.

315472526_1320285972068309_4751341638252951307_n

People&Culture Manager w Bluerank, doradca rozwoju i kariery, psycholog, coach, trener. Pomaga w realizowaniu zawodowych ambicji i osiąganiu sukcesów poprzez lepsze poznanie siebie i wykorzystanie wiedzy na temat swoich mocnych stron: motywacji, stylu myślenia, talentów czy osobowości.  

 

Prywatnie – pasjonatka samorozwoju i uczenia się, miłośniczka Cavalierów i zbieracz książek.

Zrzut ekranu_20221101_202117

Inżynier, publicysta, badacz procesów społecznych i trener efektywnego rozwoju kompetencji. Inicjator Akademickiego Stowarzyszenia „Ambitni w Działaniu, założyciel firmy szkoleniowo-doradczej Efektywny Rozwój Sp. z o.o. oraz portalu efektywnyrozwoj.pl. Od kilku lat zajmuje się rozwijaniem kompetencji interpersonalnych i zawodowych młodych ludzi w całej Polsce. Uwielbia słowo pisane. 

Prywatnie miłośnik gier strategicznych, filmów historycznych, seriali DC oraz siatkówki.

 

Wierzy, że małymi kroczkami można dojść do naprawdę wielkich sukcesów.

Zrzut ekranu_20221101_202724

Kontroler Finansowy Grupy Kapitałowej Ciech S.A. w Warszawie, posiada blisko 2-letnie doświadczenie w controllingu finansowym oraz ponad 6-letnie doświadczenie w consultingu. Jest w trakcie zdobywania kwalifikacji zawodowych ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), a także posiada kwalifikacje specjalisty do spraw rachunkowości i głównego księgowego. 

Dużym zainteresowaniem Magdaleny jest również rozwój osobisty i efektywna organizacja pracy własnej.

 

Podczas studiów aktywnie działała na rzecz Uniwersytetu Łódzkiego i Studenckiego Koła Naukowego Progress, pełniąc przy tym funkcję Wiceprezesa zarządu ds. organizacyjno-prawnych, a później Prezesa Zarządu organizacji studenckiej.

315519918_853538556087485_8900572114774193467_n

Wykładowca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Od ponad 20 lat uczy marketingu i rozwoju umiejętności profesjonalnych. Prowadzi zajęcia ze studentami studiów wszystkich stopni, na studiach podyplomowych i MBA. Prowadzi też warsztaty, szkolenia i mentoring dla firm i dla profesjonalistów.

 

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z psychologią zachowań konsumentów,  komunikacją marketingową (w szczególności z wykorzystaniem Internetu i branded entertainment) oraz komercjalizacji i marketingu innowacji i technologii. Od wielu lat jego zainteresowania koncentrują się również wokół rozwoju bazowych umiejętności profesjonalnych – w szczególności komunikacji w biznesie i produktywności. Jest praktykiem GTD i Zettelkasten.

Koordynatorzy VI edycji projektu KOMPAS

NIKOLA LATAŁA

Koordynatorka projektu

JULIANNA HAZIAK

koordynatorka projektu