Projekty SKN Progress

Aktualne

Financial Progress Conference to międzynarodowa konferencja naukowa z przedstawicielami świata biznesu i instytucji finansowych. 

pAC

Progress Accounting Competition to trzyetapowy ogólnopolski  konkurs drużynowy z wiedzy o rachunkowości organizowany wspólnie z wiodącymi firmami na rynku. 

Forward to ogólnopolski magazyn studencki o tematyce finansowej, ekonomicznej i inwestycyjnej, dystrybuowany na największych uczelniach w Polsce.

Finance Week to cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości, marketingu a także umiejętności miękkich. 

Konferencja O Metodach Pamięciowych i Aspektach Samodoskonalenia to kilkudniowe wydarzenie ukierunkowane na zagadnienia samorozwojowe.

Amf

Akademia Młodych Finansistów skupia się na działalności edukacyjnej. Szerzenie wiedzy ekonomicznej i finansowej to nasza pasja!

Koordynujemy ekologiczne działania studentów na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym.

Pomaganie umacnia i daje poczucie celu. SKN Progress angażuje się w działalność charytatywną w różnych obszarach.

Archiwalne

Od samego powstania Studenckiej Kliniki Finansów byliśmy zaangażowani w jej realizację. W ramach projektu odbywaliśmy konsultacje finansowe. W ostatnich latach współpracy braliśmy udział w wyjazdach edukacyjnych. W roku akademickim 2023/2024 SKF ustąpił miejsca AMF.

Nic nie cieszy bardziej od pomagania. SKN Progress co roku w okresie przedświątecznym przygotowywał akcję charytatywną Pomagamy w Święta. Podczas standów na różnych wydziałach UŁ, a także innych uczelni przeprowadzane były losowania. Za symboliczną kwotę można było wylosować dla siebie różne gadżety oraz bony upominkowe od naszych sponsorów. Wszystkie zebrane przez nas pieniądze przekazywane były na wybrany cel charytatywny.
W ramach akcji organizowana była również impreza w klubie, z której całość zebranej kwoty ze sprzedaży biletów trafiała na wybrany cel charytatywny.