Finance Week jest to cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, a także umiejętności miękkich. Jest to połączenie środowiska akademickiego z biznesowym poprzez praktyczne zajęcia, gry, zabawy. Dodatkowo podczas Finance Week organizowane są liczne konkursy, w tym Balonowy Deszcz Nagród na Wydziale Zarządzania oraz impreza integracyjna FINAN$ÓWKA.

Inicjatywa organizacji projektu Finance Week zrodziła się w naszym kole w 2006 roku. Członkowie SKN Progress wyszli naprzeciw zapotrzebowaniu studentów UŁ na tego typu przedsięwzięcia naukowe, jakim są szkolenia i warsztaty.

Z roku na rok dokładamy starań aby tematyka warsztatów była coraz bardziej różnorodna, tak aby uczestnicy wzbogacali swoją wiedzę w nieznanych do tej pory obszarach wiedzy. XVI edycja FINANCE WEEK odbyła się 15-19 maja 2023 roku.

W ramach projektu organizowane są również:

Balonowy Deszcz Nagród

Punktualnie o godzinie 13:00 z najwyższego piętra Wydziału Zarządzania zostanie zrzucone 1000 balonów. W części z nich zostaną ukryte informacje o atrakcyjnych nagrodach. Spośród uczestników wydarzenia zostanie wylosowana osoba, która otrzyma specjalną nagrodę główną.

Finan$ówka

Jak co roku SKN Progress w ramach Finance Week organizuje imprezę podsumowującą kolejną edycję projektu. Podczas wydarzenia zostanie wybrany najlepszy Wykładowca Roku z Instytutu Finansów Wydziały Ekonomiczno-Socjologicznego. W głosowaniu mogą brać udział studenci Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ.

Prelekcja

Prelekcja ze znanym przedstawicielem ze świata finansów. Podczas ubiegłorocznej edycji Finance Week spotkaliśmy Głównego Ekonomistę Banku Ochrony Środowiska, trzykrotnego zwycięzcę konkursu Narodowego Banku Polskiego i „Rzeczpospolitej” na najlepszego analityka makroekonomicznego Łukasza Tarnawę, który przeprowadził prelekcję pt. “Gospodarka światowa ponad dekadę po kryzysie finansowym”

PARTNERZY XVI EDYCJI FINANCE WEEK

Weronika Świderek (1)

Weronika świderek

Koordynatorka projektu

Maria Kędzierska

maria kędzierska

koordynatorka projektu