Naszym strategicznym projektem o zasięgu ogólnopolskim jest Magazyn Forward – bezpłatny dla studentów. Wydaliśmy już 30 numerów magazynu. Naszym zamierzeniem było stworzenie pisma, które będzie poruszało tematykę finansową, ekonomiczną i inwestycyjną, ale równocześnie pozostanie blisko spraw ważnych dla naszych Czytelników – edukacji, rozwoju osobistego, kariery, stylu życia i naturalnie rozrywki. Dystrybucja magazynu ma miejsca na największych polskich uczelniach. Nowe numery ukazują się dwa razy w roku: w październiku i w marcu. 

Ogromną zaletą tego magazynu jest to, że autorem artykułu może zostać każdy student. Do każdego numeru ogłaszamy konkurs. Pisząc artykuł do jednego z działów tematycznych, autor ma szansę na dodatkowe punkty do stypendium naukowego. 

Najnowsze numer można znaleźć już na stronie issus oraz na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, a także wielu innych wydziałach w całej Polsce

Koniec konkursu za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapracuj już teraz na swój sukces! 💼
To idealna okazja do wypróbowania swoich umiejętności i rozwoju osobistego. Wystarczy, że napiszesz 📝oryginalny artykuł (w języku polskim lub angielskim), a najciekawsze prace zostaną opublikowane w magazynie.

Koordynatorzy 31 edycji projektu Magazyn Forward

paulina kucharska

koordynator projektu

krzysztof franciszkowski

koordynator projektu