Partnerzy

OFERTA WSPÓŁPRACY

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Progress mam zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy z jedną z najaktywniejszych organizacji studenckich działających przy Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Zrzeszamy aktywnych studentów różnych kierunków i wydziałów chcących aktywnie wykorzystać czas studiów. Jesteśmy grupą studentów, młodymi, ambitnymi osobami, które spotykają się, bo chcą zrealizować wspólny projekt, który jest od początku do końca nasz.

Nieprzerwanie od kilku lat realizujemy nasze sztandarowe projekty takie jak Finance Week – jest to cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, a także umiejętności miękkich; FORWARD – ogólnopolski magazyn studencki; Progress Accounting Competition – Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości oraz FPCON to konferencja z przedstawicielami świata biznesu, nauki i instytucji finansowych.

W nadchodzącym roku akademickim planujemy m.in. realizację takich projektów jak:

Realizując nasze projekty realizujemy nasze pasje, a jednocześnie odkrywamy i rozwijamy nasze potencjały. Tym samym kreujemy wykwalifikowane zaplecze kadrowe dla wszelakich instytucji finansowych. Co roku organizujemy spotkania z naukowcami i praktykami gospodarczymi, szkolenia dla studentów oraz konferencje naukowe.

Macie Państwo możliwość wsparcia zarówno finansowego jak i merytorycznego naszej organizacji, przyczyniając się tym samym do rozwoju inicjatyw na rzecz środowiska akademickiego.

Zapraszamy

Współpraca z SKN Progress to dostęp do sieci młodych i utalentowanych ludzi zainteresowanych obszarem ekonomii, finansów, rachunkowości i bankowości!

Zachęcam do wzięcia udziału w przedsięwzięciach naszej organizacji!

ADRIAN NIEWIADOMSKI

Prezes Zarządu SKN Progress